Sadzīves tehnika

Blog

Laimonim Milleram - 100
Šogad aprit simtā vasara, kopš dzimis Laimonis Millers (15.07.1914 – 10.10.2009) – viens no ievērojamākajiem burāšanas sporta veicinātājiem mūsu valstī. | 7/13/2014

    «Burātājs Laimonis ... Lasīt vairāk

Beneteau iegādājās jaunu patentu "Wing Sail Rig"
Beneteau ir apņēmies padziļināti pētīt jaunās paaudzes buras jauniem kruīza jahtu modeļiem | 5/15/2014

          Tie, ... Lasīt vairāk

Dienas rutīna birojā
Nenoturējos pārpublicēt šo video. | 5/9/2014

Lai katram tāda rutīna birojā :) !  

More Entries
Categories
  Arhīvi

   

  Latviešu burātājiem augsti sasniegumi starptautiskās regatēs

  Jūlija otrā nedēļa un tās nogale veiksmīga ir izrādījusies vairākiem Latvijas burātājiem, kuri piedalījās dažādās starptautiskās burāšanas sacensībās. Īpaši augstus rezultātus uzrādīja jaunā latviešu burātāja Helēna Rause, kura Igaunijā izcīnīja uzvaru "Spinnakkeri Regatt 2011" regatē, kā arī Valters Romans, Gatis Graudums un Andris Zirdziņš, kuri, startējot apvienotā latviešu un lietuviešu komandā ar jahtu "Jigy Jigy", spēja izcīnīt uzvaru lielākajā un prestižākajā Ziemeļeiropas jūras jahtu regatē "ÅF Offshore Race" apkārt Gotlandes salai. | 4/1/2014

  iesūtīts: 2011.07.13 15:08

  Četrpadsmit gadīgā Helēna Rause, kura jūlija sākumā Latvijas jaunatnes olimpiādē pierādīja, ka spēj būt ātrāka arī par sava vecuma puikām, savu pārākumu spilgti nodemonstrēja Igaunijā, tradicionālajā bērnu un jauniešu regatē "Spinnakkeri Regatt 2011". Helēna Optimist klasē apsteidza Somijas, Igaunijas un Krievijas vienaudzes, izcīnot uzvaru meiteņu vērtējumā, kā arī braši cīnījās ar kaimiņvalstu zēniem un septiņu braucienu summā ierindojās 14. vietā kopvērtējumā, kas, ņemot vērā plašo un spēcīgo dalībnieku sastāvu, ir ievērības cienīgs rezultāts.

  Latvijas jaunā olimpiskā cerība Anna Aile jūlija otrajā nedēļā Somijā piedalījās Eiropas čempionātā olimpiskajā Laser Radial klasē. Šajā sacensībās deviņu braucienu kopvērtējumā ieņēma 9. vietu Sudraba flotē un 59. vietu kopvērtējumā.
   
  Par vēl nebijušu Baltijas burātāju sasniegumu parūpējās jauktā lietuviešu un latviešu burātāju komanda, kurā Latviju pārstāvēja Valters Romans, Gatis Graudums un Andris Zirdziņš. Viņi ar trijiem lietuviešu burātājiem un lietuviešu jahtu "Jigy Jigy" pirmo reizi piedalījās Baltijas jūras un Ziemeļeiropas lielākajā, prestižākajā un grūtākajā jūras regatē "ÅF Offshore Race" regatē, kas agrāk bija pazīstama ar nosaukumu "Gatland Runt". Šajā regatē piedalījās 272 burātāju komandas no vairāk kā 12 valstīm. 
   
  364 jūras jūdzes garajā sacensību distancē "Jigy Jigy" komandai izdevās izmantot visu pieredzi un meistarību, kā arī mainīgos laikapstākļus, lai finišu sasniegtu kā ORC International Bravo klases uzvarētāji. Finišā lietuviešu kapteiņa Šaruna Sodeikas jahta "Jigy Jigy" savus tuvākos konkurentus, zviedra Patrika Forsgrena vadīto jahtu "Team SWE 88" apsteidza par 13 minūtēm un 57 sekundēm. Trešo vietu šajā klasē izcīnīja angļu jahta "Arcona UK Racing".
  Valters Romans pēc sacensībām atzina: "Šīs ir ļoti nopietnas un grūtas sacensības. Distances veikšanai mums bija vajadzīgas nedaudz vairāk kā trīs diennaktis, kas tika aizvadītas nepārtrauktā spriedzē. Laika apstākļi bija dažādi – sākumā bija stiprs vējš, taču vēlāk sekoja bezvējš un pat migla. Miglu un bezvēju izmantojām savā labā – ķerot vieglās vēja brīzes, noķērām konkurentus. Ar komandu secinājām, ka viena no mūsu komandas priekšrocībām bija tas, ka sešu cilvēku komandā bija četri pieredzējuši stūrmaņi, kas ļāva regulāri nomainīt nogurušo stūres vīru."
   
  Plašāku informāciju par aizvadītajām burāšanas sacensībām un citām aktualitātēm iespējams atrast Latvijas Zēģelētāju savienības mājas lapā www.sailinglatvia.lv
  Ģirts Avotiņš
  Latvijas Zēģelētāju savienība
  preses sekretārs

   

   

  Reklāma:

  Dzesēšanas iekārtas rūpniecībai

   

  ad coment  PARTNERI:
   

    

   

    

  Refrigerants 

  Kontaktinformācija:

  baltsails@gmail.com

  t. +371 26731268

   

  Iepriekšēja lapas versija pagaidām piejama šeit