Sadzīves tehnika

Blog

Laimonim Milleram - 100
Šogad aprit simtā vasara, kopš dzimis Laimonis Millers (15.07.1914 – 10.10.2009) – viens no ievērojamākajiem burāšanas sporta veicinātājiem mūsu valstī. | 7/13/2014

    «Burātājs Laimonis ... Lasīt vairāk

Beneteau iegādājās jaunu patentu "Wing Sail Rig"
Beneteau ir apņēmies padziļināti pētīt jaunās paaudzes buras jauniem kruīza jahtu modeļiem | 5/15/2014

          Tie, ... Lasīt vairāk

Dienas rutīna birojā
Nenoturējos pārpublicēt šo video. | 5/9/2014

Lai katram tāda rutīna birojā :) !  

More Entries
Categories
  Arhīvi

   

  altic Boat Show Rīga 2011

  Jau tuvojoties izstāžu kompleksam BT1 ir jūtams tautas pieplūdums kādai konkretai vietai. Pie kases rinda- tātad galvenā izstādes sastāvdaļa - cilvēku interese ir. Lielākoties pūlī mana vīrus motociklistu ādas jakās, taču daudz ir arī to kas nav ģērbušies parādot savu piederību kādam konkrētam dzvīvesveidam. Āra ekspozīcija ir ļoti minimāla, bet paliek cerība ka tur, iekšā, būs ko redzēt. Izrādās - Baltic Boat Show aizņemtā platība šogad aizņem vien kādus 30% no zāles. Atsevišķas firmas, kā Honda, ir izvēlējušās eksponēt savu produkciju Motociklu izstādes daļas ietvaros, taču apmeklētāju pietiek visur. Ieskatos izstādes organizatoru piedāvātajā izstādes programmā- abās izstāžu zālēs ir paredzēti visdažādakie pasākumi, bet starp tiem diemžēl nemana neko kas būtu saistīts ar burāšanas tēmu. | 4/1/2014

  Veiksmes stāsti.

  Tirgotāji. Priecē ka izstādes ietvaros ir vienkopus redzami visi lielākie burāšanas aprīkojuma tirgotāji- Jahtas.lv, Laivu Lietas, Klips-B, Regate. Var iepazīties ar jaunumiem un arī uz vietas iegādāties vajadzīgās  preces par izdevīgākām, izstādes cenām. Ir jūtama pozitīvā Laivu Lietas un Jahtas .lv darbinieku individuālā attieksme pret apmeklētējiem, kā arī uzteicams pārdomātais un pārskatāmais stendu noformējums. Priecē arī tas ka abi veikali piedāvā kvalitatīvas preces par saprātīgu cenu un neaprobežojas tikai ar darbību interneta veikala formātā, bet spēj nodrošināt arī ikdienā vajadzīgāko lietiņu pieejamību uz vietas.  Spriežot pēc publikas atsaucības- Laivu Lietas un Jahtas.lv ir pamatīgi nobīdījušas no dominējošās pozīcijas veikalu Regate, arī šīs kompānijas stends šogad pretendē uz nosaukumu-pats nepamanāmākais. Izstādē ir apskatāmas divas kreiserjahtas "ELAN Impression 384" un "Solana 34". Pie abām ik pa brīžam izveidojas apskatīt gribētāju rinda- tātad kādam vēl ir vismaz interese apskatīt.  Sarunā ar Jahtas.lv pārstāvi, Oskaru Stopiņu, noskaidroju, ka šogad lielākā klientu interese ir par jahtām līdz 38pēdu garumam. Cerēsim ka Latvijas jahtu flote tomēr papildināsies ar jaunām komandām- jahtas izmēram jau nav nozīmes- galvenais ir vēlme burāt.

  Sporta burāšana. Par regatēm un burāšanu, kā sporta veidu,  informāciju varēja iegūt "Latvian Sailing Team" (LST) stendā. Šīs komandas attīstība un realizētie projekti ir neapšaubāms veiksmes stāsts burāšanas sportā. Vairāki Latvijas Čempionu tituli, 3.vieta Eiropas Čempionātā X-35, Kieler Woche'08, Muhu Vaina Regatta- tas ir visnotaļ atzīstams sniegums. "Latvian Sailing Team"  kapteinis Andrejs Buls pastāstija, ka  komanda arī šogad gatavojas startēt Baltijas valsu lielākajās regatēs un nopietni gatavojas Pasaules čempionātam X-35, Danijā. Lai veicinātu sporta burāšanas attīstību Latvijā, LST komanda sadarbībā ar jahtklubu "Auda", rīko regati "Baltic Sailing Week" kas noritēs no 8 līdz 11.jūnijam.  Distanču garums šajā regatē tiek plānots no 5-50nm, tiek domāts arī par šova elementiem un vakara pasākumiem. Šajā regatē uzaicināti piedalīties burātāji no Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Zviedrijas, Krievijas, tiek gaidīti visi tie kas aktīvi atbalstīja projektu "Baltic Open Regatta", ka arī vietējās jahtas kas vēl tikai vēlas uzsākt dalību regatēs.

  peldlīdzekļiem, par "šovu" nosaukt būtu vairāk kā pagrūti. Arī apzīmējums "Baltic"- nespēja piesaistīt lielāku kaimiņvalstu uzņēmēju uzmanību. Dīvaini, ka netiek piedāvātas lietotas jahtas, kas, iespējams, būtu vairāk pa kabatai šābrīža ekonomiskajā situācijā. Kopumā izstāde nespīdēja  ar novitātēm, jauniem, jahtu un kuteru modeļiem. Kādam no uzņēmējiem, iespējams, pietrūka finanšu lai piedalītos izstādē, kādam, savukārt, ticības par iespējamo izstādes ieguldījumu reālu atdevi... Šāda formāta un apjoma izstādē lielākoties tomēr notika "zīmēšanās", dalība ir kā atgādinājums klientiem par savu esamību, nevis jauns vijums  biznesa attīstībā. Cilvēki redz, ka kautkas vēl notiek, tiek pārdots, rādīts, bet kam tas ir vajadzīgs- zina tikai speciālisti un reāls darījums vairāk līdzinās brīnumam kā likumsakarībai, neskatoties uz to cik labs un kvalitatīvs produkts tiek piedāvāts. Izstādes ietvaros, vienkāršam cilvēkam, bija grūti iegūt informāciju par burāšanas nozarē notiekošo. Nekur nemanīja LZS stendu, kurā varētu iegūt informāciju par LZS darbību, iepazīties ar LZS dalīborganizācijām, burāšanas sporta veidiem, regašu un pasākumu kalendāru,  esošajiem sasniegumiem, labākajiem sportistiem, nākotnes perspektīvām, iespējām iesaistīt burāšanā bērnus. Manuprāt, šāds stends būtu liels atbalsts dalīborganizācijām un lieliska iespēja popularizēt burāšanu. Toties citu atpūtas un sporta veidu pārstāvji  bija gana aktīvi. Varēja apskatīt gan ātrumlaivas, gan sporta ūdensmotociklus.  Šovu, kā tādu, rādija velobraucēji, motociklisti, modelisti, klinšu kāpēji, florbolisti, galda hokejisti, autoskolas un ceļu policija. Tātad arī ar ierobežotiem līdzekļiem ir iespējams piesaistīt plašāku tautas uzmanību un gūt ieinteresētību. 

  ad coment  PARTNERI:
   

    

   

    

  Refrigerants 

  Kontaktinformācija:

  baltsails@gmail.com

  t. +371 26731268

   

  Iepriekšēja lapas versija pagaidām piejama šeit