Sadzīves tehnika

Blog

Laimonim Milleram - 100
Šogad aprit simtā vasara, kopš dzimis Laimonis Millers (15.07.1914 – 10.10.2009) – viens no ievērojamākajiem burāšanas sporta veicinātājiem mūsu valstī. | 7/13/2014

    «Burātājs Laimonis ... Lasīt vairāk

Beneteau iegādājās jaunu patentu "Wing Sail Rig"
Beneteau ir apņēmies padziļināti pētīt jaunās paaudzes buras jauniem kruīza jahtu modeļiem | 5/15/2014

          Tie, ... Lasīt vairāk

Dienas rutīna birojā
Nenoturējos pārpublicēt šo video. | 5/9/2014

Lai katram tāda rutīna birojā :) !  

More Entries
Categories
  Arhīvi

   

  HANSEBOOT 2010

  Hamburg Messe sadarbībā ar Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kameru Latvijā aicina Jūs no 30. oktobra – 7. novembrim doties uz Hamburgu, lai apmeklētu starptautisko laivu, jahtu un ūdenssporta izstādi hanseboot 2010, kas ir vadošā specializēta izstāde Ziemeļeiropā! | 4/1/2014

  autors: kaspars
  iesūtīts: 2010.09.22 11:30

   

  http://www.hamburg-messe.de/hanseboot/bo_en/start_main.php 

  Izstādē ir pārstāvētas sekojošas produktu grupas: visu lielumu buru- un motorlaivas, aprīkojums un piederumi, buras un masti, klāja instrumenti un aprīkojums, motori un piederumi, drošības aprīkojums, laivu būves materiāli, krāsas un lakas, ūdens sporta apģērbs, pasūtījumu braucieni, organizācijas, sporta skolas, apdrošināšanas iestādes, specializētie apgādus, sērfošanas piederumi, niršanas aprīkojums.

  Apmeklētāji tiek gaidīti gan Hamburgas izstāžu centrā, kur 700 uzņēmumi no 30 valstīm prezentēs 1 000 jaunus produktus, tostarp, lielākas un mazākas, sportiskas un izsmalcināti elegantas jahtas, laivas un kuterus, speciālo aprīkojumu un sporta piederumus, gan arī Hamburgas ostā, kur deviņu dienu garumā būs XL-klases jahtu parāde. 

  Tāpat Jūs būsiet laipni gaidīti pilsētas sporta ostā, kur mājvietu būs radušas lietotas jahtas, mācību un demonstrācijas kuģi. Apmeklētāju ērtībai tiek piedāvāts izmantot speciālo bezmaksas autobusu, kas interesentus ik pa pusstundai nogādās no izstāžu centra uz vienu un/vai otru ostu. 

  Ostu jeb In-Water hanseboot apmeklējums ir bez maksas.

  Faktu, ka hanseboot tiek dēvēta par „ekspertu un jūras piedzīvojumu meklētāju” tikšanās vietu, apliecina apmeklētāju statistika. Pagājušajā gadā izstādi apmeklēja 95 000 laivu būves profesionāļi, burāšanas speciālisti, sērfotāji, kanoe braucēji, kaitborda un niršanas sporta piekritēji, kā arī ūdenssporta preču un piederumu mazum- un vairumtirgotāji no visas pasaules. 

  Par šī gada izstādes partnervalsti ir izvēlēta Somija, kas pasaulē pazīstama ne tikai kā NOKIA dzimtene, bet ir bagāta ar ezeriem un salām, tādejādi piedāvājot ūdenssporta cienītājiem brīnišķīgus apstākļus sportam un atpūtai. Tāpat Somija var lepoties ar lielu skaitu laivu un jahtu būvētavu, kas šajā rudenī kuplā skaitā būs pārstāvētas Hamburgā. Likumsakarīgi, ka šī gada online hanseboot-laimes spēles lielā balva ir vienas nedēļas kruīzs ar jahtu pa Somijas šērām, ko nodrošina somu kompānija Midnight Sun Sailing. Izmēģiniet laimi un piesakieties!

  http://www.hamburg-messe.de/hanseboot/bo_de/gewinnspiel_hanseboot.php

  Plašāka informācija par jaunumiem, kas tiks prezentēti hanseboot ietvaros pieejami izstādes mājas lapā:
  Kategorijā - buru laivas un jahtas:
  http://www.hamburg-messe.de/presse/presse_Hanseboot/englische_Pressetexte/hanseboot_2010_Innovations_at_the_hanseboot_2010_Sailboats_and_sailing_yachts.htm

  Kategorijā - motorlaivas un motorjahtas:
  http://www.hamburg-messe.de/presse/presse_Hanseboot/englische_Pressetexte/hanseboot_2010_Innovations_at_the_hanseboot_2010_Motorboats_and_motor_yachts.htm

  Šobrīd, kad atlikušas 6 nedēļas līdz izstādes atklāšanai aicinām Jūs sazināties ar mūsu sadarbības partneriem tūrisma kompānijām Globe un Expolink, kuru speciālos piedāvājumus hanseboot 2010 apmeklējumam nosūtam Jums vēstules pielikumā. Tiem izstādes apmeklētājiem, kuri labprātāk savu braucienu uz Hamburgu plāno paši, piedāvājam izmantot iespēju iegādāties ieejas biļetes par iepriekšpārdošanas cenām, ietaupot laiku un naudu.

  1 dienas biļete:         11.00. EUR
  2 dienu biļete:        18.00 EUR

   

   


  Lai iegādātos biļetes Jums ir jāatsūta atbildes e-pasts, norādot firmas rekvizītus, personu vārdus un uzvārdus, kuri dosies uz izstādi, vēlamo ieejas biļešu skaitu un veidu. Mēs sagatavosim Jums rēķinu un pēc tā apmaksas apliecinājuma saņemšanas nosūtīsim ieejas biļetes un speciālo informatīvo izdevumu 3 Days in Hamburg, kā arī pilsētas karti, kas palīdzēs Jums orientēties pilsētā. Vēstules pielikumā nosūtam Jums informatīvo bukletu un izstādes haļļu plānu angļu valodā.

  Visaptveroša informācija par izstādi:www.hanseboot.de


  Mit freundlichen Grüßen I ar cieņu,
   
  Vineta Šķērīte
  Beraterin IPadomniece
  Hamburg Messe, Messe Stuttgart, Spielwarenmesse eG
  Vertretung in Lettland Ipārstāvniecība Latvijā
   
  Deutsch-Baltische Handelskammer in Estland, Lettland, Litauen
  Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kamera Igaunijā, Latvijā, Lietuvā
  Vilandes 1 ILV 1010 Riga ILettland
  Tel.: +371 6 7320 718 IFax: +371 6 7830478
  www.ahk-balt.org

  ad coment  PARTNERI:
   

    

   

    

  Refrigerants 

  Kontaktinformācija:

  baltsails@gmail.com

  t. +371 26731268

   

  Iepriekšēja lapas versija pagaidām piejama šeit