Sadzīves tehnika

Blog

Laimonim Milleram - 100
Šogad aprit simtā vasara, kopš dzimis Laimonis Millers (15.07.1914 – 10.10.2009) – viens no ievērojamākajiem burāšanas sporta veicinātājiem mūsu valstī. | 7/13/2014

    «Burātājs Laimonis ... Lasīt vairāk

Beneteau iegādājās jaunu patentu "Wing Sail Rig"
Beneteau ir apņēmies padziļināti pētīt jaunās paaudzes buras jauniem kruīza jahtu modeļiem | 5/15/2014

          Tie, ... Lasīt vairāk

Dienas rutīna birojā
Nenoturējos pārpublicēt šo video. | 5/9/2014

Lai katram tāda rutīna birojā :) !  

More Entries
Categories
  Arhīvi

   

  Arī šoreiz “Young Sailors” burātāji guva labus panākumus burāšanas sacensībās

  No 10. līdz 12.septembrim Pērnavā notika “Pērnavas rudens regate” (“Pärnu Autumn Regatta”), kurā ar citiem burātājiem no Latvijas un Igaunijas sacentās arī projekta “Young Sailors” jaunie burātāji. “Pērnavas rudens regate” bija 4.burāšanas pasākums “Olimpiskā burāšanas Igaunijas kausa 2010” (“Olympic Sailing Estonian Cup 2010”) ietvaros. | 4/1/2014 | Komentāri: 1

  “Pērnavas rudens regate” bija grūta ikvienam no sportistiem. Stiprais vējš, lielie viļņi Pērnavas jūras līcī un īsās, brāzmainās lietus gāzes nebija sabiedrotie jaunajiem burātājiem. 

  Tomēr par spīti ne īpaši labvēlīgajiem laika apstākļiem “Young Sailors” burātāji bija spēcīgi konkurenti pārējiem sportistiem - jaunieši guva labus rezultātus un godalgotas vietas, startējot “Optimist”, olimpiskajā “470” un “Laser 4.7” klašu grupās.  

  Latvijas burātāja Marta Rause ar komandas biedru Frici Zaržecki savā pirmajā debijā olimpiskajā “470” jahtu klasē ierindojās godpilnajā 3.vietā jauniešu konkurencē. 

  Savukārt “Optimist” klasē meiteņu konkurencē 1.vietu izcīnīja Sāremā jahtkluba burātāja Pihlas Marie, un 3.vietu – Latvijas sportiste Helēna Rause. 

  Zēnu grupā labākais “Young Sailors” sportists “Optimist” klasē bija Pērnavas jahtkluba jaunais burātājs Taveter - Taavi Valter, kurš izcīnīja godpilno 3.vietu. 

  Labu un stabilu sniegumu “Laser 4.7” klasē rādīja Sāremā sportisti Timm Rimo un Riim Rene, izcīnot savā klasē attiecīgi 1.un 2.vietu.

  Kopumā sacensības bija spraigas, interesantas un sportiskiem notikumiem bagātas. Visi “Young Sailors” dalībnieki ir ieguvuši neatsveramu burāšanas mākslas, sportiskās sadraudzības un vienotības skolu.

  Projekts „Young sailors” ir guvis atbalstu Igaunijas – Latvijas pārrobežu sadarbības programmā (http://www.estlat.eu/). Šī ir viena no pārrobežu sadarbības programmām, kas darbojas Latvijā, un to atbalsta Eiropas Reģionālās attīstības fonds. Projektu kopīgi īsteno biedrība "Latvijas LASER klases asociācija", biedrība „Latvijas burāšanas federācija”, Sāremā Jūras sporta asociācija un Pērnavas jahtklubs.

  Papildus informācija: Laine Cekule, e-pasts: sailorsyoung@gmail.com, mob.tālr.: +371 29164067 vai Santa Pūce, e-pasts: sailorsyoung@gmail.com, mob.tālr.: +371 26353271.

   

  Komentāri

  Mr Fred   9/18/2017

  Laba diena,

  Jums ir nepieciešams steidzams aizdevums, lai sāktu lielu uzņēmumu. Tas ir aizdevumu kompānijas reitings. Nodrošināsim aizdevumu ar likmi 2%. Aizņēmējs būs kreditora izslēgšanas aizdevums. Nodrošināsim aizdevumu no 50 000 ASV dolāriem, 1 000 000 ASV dolāru. 100 000 000 USD. Aizņēmējam ir atkarīgs no aizdevuma pieteikuma iesniedzēja vajadzībām, maksimāli no 1 līdz 30 gadiem. Ja jums tas ir nepieciešams Aizdevums Sazinieties ar mūsu uzņēmuma aizdevuma līgumu vai e-pastu mums fred_foldvik2013@outlook.com par jebkuru aizdevumu, kas jums nepieciešams.

  Aizņēmēju informācija

  Tavs vārds ...
  Tava valsts.....
  Jūsu adrese .....
  Jūsu profesija ...
  Sociālais statuss .......
  Pašreizējā situācija darba vietā
  .................................. ...
  Tālruņa numuri / mobilā telefona / telefona birojs
  .................................. ...
  Mēneša ienākumi .....
  Aizdevuma termiņš
  Kredīta summa
  Kā Jūs uzzinājāt par mums?
  Vai jūs jau esat pieteicies?
  Vai tu runā angliski?
  .................................. .......
  Mēs piedāvājam aizdevumu, lai atmaksātu parādu, personīgo, biznesa un rēķinu aizdevumu arī,

  Sveicieni.

  Freds kungs

  ad coment  PARTNERI:
   

    

   

    

  Refrigerants 

  Kontaktinformācija:

  baltsails@gmail.com

  t. +371 26731268

   

  Iepriekšēja lapas versija pagaidām piejama šeit