Sadzīves tehnika

Blog

Laimonim Milleram - 100
Šogad aprit simtā vasara, kopš dzimis Laimonis Millers (15.07.1914 – 10.10.2009) – viens no ievērojamākajiem burāšanas sporta veicinātājiem mūsu valstī. | 7/13/2014

    «Burātājs Laimonis ... Lasīt vairāk

Beneteau iegādājās jaunu patentu "Wing Sail Rig"
Beneteau ir apņēmies padziļināti pētīt jaunās paaudzes buras jauniem kruīza jahtu modeļiem | 5/15/2014

          Tie, ... Lasīt vairāk

Dienas rutīna birojā
Nenoturējos pārpublicēt šo video. | 5/9/2014

Lai katram tāda rutīna birojā :) !  

More Entries
Categories
  Arhīvi

   

  Pilsētas jahtklubs piedāvā mācību kursus arī krievu valodā

  20. janvārī Pilsētas jahtkluba Miller Sailing School Andrejsalā, Andrejostas ielā 6, sāka kursus atpūtas kuģu (jahtu) vadītājiem krievu valodā. Ņemot vērā interesi par burāšanas skolas apmācību programmu, ko aizvadītajā gadā izrādījuši krievvalodīgās sabiedrības pārstāvji, šādu kursu organizēšanu Pilsētas jahtklubs bija iecerējis jau sen. Šim nolūkam ar Pilsētas jahtkluba biedru un burāšanas skolas pasniedzēju spēkiem pēdējā pusgada laikā tika vākti mācību materiāli krievu valodā, kā arī pārtulkota apmācības programma. | 3/31/2014

  iesūtīts: 2010.01.25 10:15

  Pilsētas jahtkluba komandors Jānis Grīslis saka: „Bijām patīkami pārsteigti par krievu valodā runājošās auditorijas interesi par mūsu burāšanas apmācības programmu. Uz mācību kursu krievu valodā, kas sākās 20. janvārī, pieteicās maksimālais kursantu skaits, kādu varam apmācīt vienā grupā – deviņi potenciālie jahtu kapteiņi. Acīmredzams, ka arī nākotnē būs nepieciešamība organizēt grupas apmācībai krievu valodā, jo tiek saņemti arvien jauni pieteikumi.”

  Pilsētas jahtkluba paspārnē funkcionējošās mācību programmas Miller Sailing School vadītājs Rolands Millers jauno kursu komentē šādi: „Pateicoties Pilsētas jahtkluba biedru aktivitātei, esam paveikuši lielu darbu, lai sagatavotu visus nepieciešamos materiālus burāšanas teorētiskā kursa pasniegšanai krievu valodā. Ņemot vērā lielo interesi, šķiet, ka šis pilotprojekts gūs lielu atsaucību no krievu auditorijas puses, un kursi krievu valodā iegūs pastāvīgu raksturu paralēli analoģiskiem kursiem latviešu valodā. Savās aktivitātēs mēs vadāmies no pārliecības, ka aktīvais atpūtas un sporta veids, kas angliski tiek apzīmēts ar vārdu yachting, ir pārnacionāla un multinacionālu sabiedrību saliedējoša, integrējoša nodarbe.”
    

  Sekojiet līdzi ziņām par Pilsētas jahtkluba organizētajiem burāšanas mācību kursiem Andrejsalas mājaslapā, kā arī interneta vietnēs www.cyc.lv un www.miller-sailing-school.com.

  Kontaktinformācija: +371 29196943 (Jānis Grīslis), +371 22012776 (Rolands Millers).

  ad coment  PARTNERI:
   

    

   

    

  Refrigerants 

  Kontaktinformācija:

  baltsails@gmail.com

  t. +371 26731268

   

  Iepriekšēja lapas versija pagaidām piejama šeit