Sadzīves tehnika

Blog

Laimonim Milleram - 100
Šogad aprit simtā vasara, kopš dzimis Laimonis Millers (15.07.1914 – 10.10.2009) – viens no ievērojamākajiem burāšanas sporta veicinātājiem mūsu valstī. | 7/13/2014

    «Burātājs Laimonis ... Lasīt vairāk

Beneteau iegādājās jaunu patentu "Wing Sail Rig"
Beneteau ir apņēmies padziļināti pētīt jaunās paaudzes buras jauniem kruīza jahtu modeļiem | 5/15/2014

          Tie, ... Lasīt vairāk

Dienas rutīna birojā
Nenoturējos pārpublicēt šo video. | 5/9/2014

Lai katram tāda rutīna birojā :) !  

More Entries
Categories
  Arhīvi

   

  Krievijas burātāji piedalīsies Baltijas atklātajā regatē

  Baltic Open Regatta ir unikālas Baltijas mēroga burāšanas sacensības, kurās piedalās Baltijas jūras valstis. Pagājušā gadā Baltijas atklātā regate pirmo reizi pulcēja azartiskus un profesionālus burātājus no Lietuvas, Latvijas, Igaunijas un Polijas. Šogad sacensībās būs manāma daudz plašāka sportistu pārstāvēto valstu un jahtu dažādība. | 3/31/2014

  iesūtīts: 2009.05.06 12:05

  7 dienas, no 6.-13.jūnijam, Baltijas jūras ūdeņos sacentīsies spēcīgākās jahtas no Baltijas valstīm, Krievijas, Polijas, Somijas un Zviedrijas. Šogad regates maršruts vedīs burātājus caur piecām ostām – Haapsalu Igaunijā, Roju Latvijā, Roomassaari Igaunijā, Liepāju Latvijā un Klaipēdu Lietuvā. Sacensību laikā burātāji cīnīsies gan viens ar otru par uzvaras lauriem, gan ar mainīgajiem laika apstākļiem – stirpo vēju, bezvēju, spēcīgajām lietus gāzēm un karsto sauli. Tikai pareizi izvēlētā taktika, profesionalitāte un veiksme palīdzēs sportistiem gūt labus rezultātus.

  Baltic Open Regatta sacensībās burātāji startēs dažādās jahtu grupās. Salīdzinot ar pirmo Baltijas atklāto regati, šogad burātājiem būs iespēja startēt jahtu grupās, kuras netika pārstāvētas pagājušā gadā - ar Open800 klases jahtām un monotip jahtām Farr30, X-41, X-34, Mini Transat -, kā arī šogad pieteiksies pietiekami daudz katamarāni un trimarāni (Multihull), lai izveidotu atsevišķu starta grupu. Open800 un Mini Transat jahtu dalība regatē ir īpašs notikums. Baltic Open Regatta šogad ir viens no Krievijas Kausa posmiem un tā ir pirmā Baltijas valstu regate, kura tiek iekļauta šāda mēroga burāšanas sacensībās un kurā piedalīsies ne tikai dažas jahtas no Krievijas, bet gan Open800 klase. Savukārt Mini Transat dalība Baltic Open Regatta ir īpašs notikums, jo šogad tā paver unikālu iespēju sportistiem piedalīties regatē ar Mini Transat jahtām un pirmo reizi pārbaudīt savus spēkus Baltijas jūras ūdeņos.

  Regate ir piesātināta ar dažādiem pasākumiem, kuri norisināsies sacensību ietvaros. Viens no spilgtākajiem pasākumiem notiks 11.jūnijā Liepājā - Baltic Open Media Regatta ’09, kura pulcēs dažādus mediju pārstāvjus no Baltijas un citām valstīm, lai kopā ar profesionālajiem sportistiem izbaudītu burāšanas prieku un gūtu pozitīvas emocijas. Savukārt regates noslēgumā Klaipēdā no 12. līdz 14.jūnijam notiks jahtu izstāde Baltic Open Boat Show, paverot iespēju izstādes apmeklētajiem uzdot jautājumus nozares speciālistiem un klātienē aplūkot daudz dažādas jahtas.

  Baltic Open Regatta ir burāšanas svētki katrai regates ostas pilsētai un arī pašiem sportistiem. Sacensības ūdenī ir spraigas – visapkārt jūtama spriedze, cīņas spars, sportiskais konkurences gars un vēlme uzvarēt. Taču krastā katrā regates ostā visi sportisti cītīgi gatavojas un krāj spēkus nākamajiem sacensību posmiem, kā arī bauda šiem svētkiem veltītos kultūras pasākumus.

  Šogad regatei būs iespējams sekot līdzi televīzijā Ocean TV, kā arī regates mājas lapā www.balticopenregatta.com, kurā tiks publicēti gan video un bildes, gan jaunākie notikumi. Regates mājas lapā sacensību laikā būs arī iespēja sekot līdzi burātāju jahtām, izmantojot GPS tracking sistēmu.

   

  Rakstu sagatavoja Santa Pūce, Baltic Open Regatta organizatoriskā komiteja.

  ad coment  PARTNERI:
   

    

   

    

  Refrigerants 

  Kontaktinformācija:

  baltsails@gmail.com

  t. +371 26731268

   

  Iepriekšēja lapas versija pagaidām piejama šeit