Sadzīves tehnika

Blog

Laimonim Milleram - 100
Šogad aprit simtā vasara, kopš dzimis Laimonis Millers (15.07.1914 – 10.10.2009) – viens no ievērojamākajiem burāšanas sporta veicinātājiem mūsu valstī. | 7/13/2014

    «Burātājs Laimonis ... Lasīt vairāk

Beneteau iegādājās jaunu patentu "Wing Sail Rig"
Beneteau ir apņēmies padziļināti pētīt jaunās paaudzes buras jauniem kruīza jahtu modeļiem | 5/15/2014

          Tie, ... Lasīt vairāk

Dienas rutīna birojā
Nenoturējos pārpublicēt šo video. | 5/9/2014

Lai katram tāda rutīna birojā :) !  

More Entries
Categories
  Arhīvi

   

  Latvijai būs pirmais pasaules čempions Ledus un sniega burāšanas čempionātā

  Jānis Preiss pēc deviņiem braucieniem ir pārliecinoši pirmajā vietā ziemas vindsērfinga klasē slaloma disciplīnā, pretendējot uz pasaules čempiona titulu 29.Ledus un sniega burāšanas čempionātā. | 3/31/2014

  iesūtīts: 2009.02.22 18:37

  29.Ledus un sniega burāšanas pasaules čempionāts (ISSWC 2009), kas pirmoreiz notiek Latvijā noslēgsies jau šo sestdien ar vairākiem braucieniem katrā klasē. Provizoriskie rezultāti liecina, ka ziemas vindsērfinga klasē slalomā spēcīgākie ir Latvijas braucēji, bet kursa disciplīnā pirmajās desmit vietās ierindojušies Polijas burātāji, uzvarot arī maratona disciplīnā.

  Spārnu klasē nepārspēts ir Alexander Larsson no Zviedrijas, kurš piecu dienu sacensību kopvērtējumā ir uzvarētājs visās disciplīnās – kursā, slalomā un maratonā. Protams, rezultāti vēl var mainīties pēc sestdienas sacensībām.

  Savukārt, pūķu klasē vadībā gan vīriešu, gan sieviešu grupā ir Krievijas braucēji, tomēr šajā klasē prognozēt gala rezultātus un čempiona titula ieguvējus katrā disciplīnā ir visgrūtāk, jo braucēji aktīvi cīnās par labākām vietām viens otru provocējot uz noteikumu pārkāpšanu, protestu iesniegšanu, kas visbiežāk beidzas ar diskvalifikāciju braucienā, mainot kopvērtējuma punktus.

  Čempionāta pēdējā diena sola dinamiskas sacensības slaloma disciplīnā speciāli iztīrītā laukumā skatītājiem ērti pieejamā zonā, kā arī ātruma distances dažādās klasēs, par ko lēmums tiks pieņemts atkarībā no vēja apstākļiem.

  Tā kā ezeru klāj svaiga sniega kārta, tad visi dalībnieki un skatītāji ir aicināti izīrēt kmh.lv kvadriciklus un vizināties pa pūdera laukiem uz ezera, līdzi ņemot savas slēpes vai snovborda dēli. Savukārt, par lielisku atmosfēru dienas garumā rūpēsies Red Bull speciālais mūzikas auto ar DJ, kurš komentēs un skaidros sacensību norisi.

  Noslēguma ceremonijā sestdien, 21.februārī 20:00-23:00 Radio bārā Vecrīgā tiks noskaidroti un apbalvoti čempiona titulu ieguvēji, kam sekos svinības līdz rītam!

  Provizorisko rezultātu saraksts pa dienām un foto atrodami Pasaules čempionāta mājas lapā www.wissa2009.org.

  Sīkāka informācija:

  Ieva Meļko
  ISSWC 2009 projekta vadītāja
  +371 26395392
  ieva@winterwindsurf.com 
  ieva.melko@gmail.com 
  www.wissa2009.org

  ad coment  PARTNERI:
   

    

   

    

  Refrigerants 

  Kontaktinformācija:

  baltsails@gmail.com

  t. +371 26731268

   

  Iepriekšēja lapas versija pagaidām piejama šeit