Sadzīves tehnika

Blog

Laimonim Milleram - 100
Šogad aprit simtā vasara, kopš dzimis Laimonis Millers (15.07.1914 – 10.10.2009) – viens no ievērojamākajiem burāšanas sporta veicinātājiem mūsu valstī. | 7/13/2014

    «Burātājs Laimonis ... Lasīt vairāk

Beneteau iegādājās jaunu patentu "Wing Sail Rig"
Beneteau ir apņēmies padziļināti pētīt jaunās paaudzes buras jauniem kruīza jahtu modeļiem | 5/15/2014

          Tie, ... Lasīt vairāk

Dienas rutīna birojā
Nenoturējos pārpublicēt šo video. | 5/9/2014

Lai katram tāda rutīna birojā :) !  

More Entries
Categories
  Arhīvi

   

  Vendée Globe sacīkstes

  8-as stundas kā startēja 6-ās Vendée Globe sacīkstes. Pulksten 15.05 Dominique Wavre Jahtas Temenos II kapteinis informēja sacīkšu direktoru, ka ir spiests atgriezties ostā tehnisku problēmu dēļ, jo nedarbjas akumulatoru bateriju lādēšana. Viņš cer salabot kļūmi un atkal pacelt buras cik ātri vien iespējams. | 3/31/2014

  iesūtīts: 2008.11.10 00:22

  Viņš cer salabot kļūmi un atkal pacelt buras cik ātri vien iespējams. Vēlāk tika paziņots, ka problēma ir lokalizēta, lādēšana nedarbojās datora bojājumu dēļ, un viņš atkal plāno pacelt buras ap pulksten 11 vakarā pēc Francijas laika.

  Pārējās jahtas turpina ceļu. Šobrīd līderpozīcijā atrodas Marc Guillemot jahta Safran (Francija), otrajā pozicijā de Pavant Kito jahta Groupe Bel (Francija), trešais Roland Jourdan jahta Veolia Environnement (Francija).
  Lielākā daļa dalībnieku turas diezgan ciešā grupā, pieturoties tuvu ģenerālajam kursam. Atšķirīgu stratēģiju, izskatās, ir izvēlējušies jahtu Nauticsport-Kapsch (Austrija) un Toe In The Water (UK) kapteiņi, viņi ir devušies augstāk par visiem un šobrīd atrodas tālāk no ģenerālā kursa. Vai šī stratēģija attaisnosies, redzēsim vēlāk. Pirms starta tika runāts, ka šo stratēģiju izvēlējusies arī Dee Kaffari Jahta Aviva, bet laikam kaut kas viņai lika pārdomāt, jo šobrīd viņa atrodas līderu grupas aizmugurē 9 pozīcijā. Otra sieviešu kārtas dalībniece Samantha Davies ar jahtu Roxy arī pieturas pie ģenerālā kursa un atrodas 19 pozīcijā. Protams, šis vietu iedalījums ir ļoti relatīvs, jo tiek rēķināts atkarībā cik tuvu dalībnieks atrodas ģenerālajam kursam, un priekšā vēl tāls ceļš. Tāpēc šobrīd varam tikai novēlēt dalībniekiem veiksmīgi pavadīt „vētraino nakti” Biskaja līcī un turpināt sekot sacīkšu norisei.

  ad coment  PARTNERI:
   

    

   

    

  Refrigerants 

  Kontaktinformācija:

  baltsails@gmail.com

  t. +371 26731268

   

  Iepriekšēja lapas versija pagaidām piejama šeit