Sadzīves tehnika

Blog

Laimonim Milleram - 100
Šogad aprit simtā vasara, kopš dzimis Laimonis Millers (15.07.1914 – 10.10.2009) – viens no ievērojamākajiem burāšanas sporta veicinātājiem mūsu valstī. | 7/13/2014

    «Burātājs Laimonis ... Lasīt vairāk

Beneteau iegādājās jaunu patentu "Wing Sail Rig"
Beneteau ir apņēmies padziļināti pētīt jaunās paaudzes buras jauniem kruīza jahtu modeļiem | 5/15/2014

          Tie, ... Lasīt vairāk

Dienas rutīna birojā
Nenoturējos pārpublicēt šo video. | 5/9/2014

Lai katram tāda rutīna birojā :) !  

More Entries
Categories
  Arhīvi

   

  “Latvji brauciet jūriņā” jeb N+1 iemesls kādēļ arī TEV jābūt savai jahtai

  Kādēļ tieši tagad iegādāt savu jahtu, laivu, kuteri? | 3/31/2014

  iesūtīts: 2008.12.08 19:53

  Brauciens ar laivu vai jahtu uzlabo jūsu dzīvītes kvalitāti.

  Tas ir pierādīts fakts, ka „dzīve uz ūdeņiem” uzlabo tavs dzīves kvalitāti. Brīdī kad uzkāpiet uz „savas jahtas” klāja, jūs pārņem brīvības un neatkarības sajūta, problēmas paliek krastā un to apjoms mazinās. Jahta un ar to saistītā mērenā fiziskā slodze ir konstruktīvs risinājums stresa pārpilnajai pasaulei un jūsu veselības uzlabošanai. Līdzīgi domājošo „klubs” piestātnē rada lieliskas iespējas nepiespiestai sociālajai komunikācijai.

  “Dzīve uz jahtas” ir lieliska atpūta.

  Latvijas un bijušās “padomijas” ļaužu prātos iedibināts aplams mīts: „Jahta tas ir dārgi”.

  Sāksim ar apziņu – visā pasaules praksē nav noteiktu kritēriju kad laiva pārtop jahtā. Varbūt jūs jau šodien variet būt savas jahtas īpašnieks?  Izrunājiet pie sevis „mana jahta”, tas uzmundrina garu un „ceļ spārnos”? Atbildiet sev „Jā es to varu”!

  Iespējams jau šodien jūsu īpašumā ir vasarnīca, jūs spēlējiet hokeju, izbaudiet braucienus ar motociklu, ejiet medībās, spēlējiet golfu, apmeklējiet sporta klubu. Ja jūs to dariet tad droši varu apgalvot pie pareizas „lietu kārtības” jūsu rokās jau šodien ir pietiekoši naudas līdzekļi jahtas iegādei un uzturēšanai.

   

     Ūdeņi ir daudz tuvāk nekā jūs domājat.

  Visā Latvijā pusstundas automašīnas brauciena attālumā atradīsies jūsu „jahtai” piemērota upe, ezers, dīķis vai jūra – lai atklājumu gars vada jūs!

   

     Jahta uzlabo „komandas garu” ģimenē un veicina attiecības starp draugiem.

  Peldlīdzeklis, kuru jūs sauciet „mana jahta” piedāvā plašu sociālo aktivitāšu kopumu, kas sākas ar līdzdalību amatieru sacensībās, ģimenes svētkos, sabiedriskos pasākumos un turpinās tādās aktivitāšu formās kā makšķerēšana, sauļošanās, peldēšanās. Praktiski var apgalvot, ka jebkurš atradīs sev vēlamu brīvā laika pavadīšanas veidu.

   

     Jahta mazina stresu.

  ASV mājsaimniecību aptaujā „izbrauciens ar jahtu” iekļuva labāko negatīvā stresa samazināšanas paņēmienu trijniekā. Varbūt tieši tas izskaidro „Skandināvu mieru”, kur reģistrēts pasaulē augstā „jahtu” / iedzīvotāju skaita attiecība, proti, 1 peldlīdzeklis uz 7 iedzīvotājiem? Vairums moderno slimību pamatā atzīts stress, investējiet savā veselībā – pērciet jahtu!

   

     Jahtu vadīt ir vienkārši.

  Apgūt motorizēta peldlīdzekļa vadīšanas prasmes būs pāris stundu jautājums, elementāra buru izpratne prasīs dienu. Te gan nepārvērtējiet sevi un dabas apstākļus, patiesa meistarības apgūšana var prasīt “dažus gadus”.

   

     Jahta ceļ jūsu pašapziņu.

  Ja jūsu rīcībā ir jahta, neatkarīgi no tā vai tā ir īpašums vai esiet komandas loceklis, jūs droši variet teikt „mana jahta” – piekritīsiet, skan lieliski! Noteikti vēl nopērciet savu kapteiņa cepuri, un vēl jo vairāk tad ja kapteinis būsiet vēl tikai rīt!

   

     Braukt ar jahtu ir jautri.

  Jahtas dotā neatkarības sajūta rada iespēju priekam. Ja piedalieties sacensībās un uzvariet tas ir „uzvaras prieks”. Ja piedalieties sacensībās un „tā nav jūsu diena”, variet visiem droši teikt „uzvara mums nav galvenais”, mēs jau braucam tikai „just for fun” (tikai priekam – angļu val.), un ieguvuma prieks būs visiem! Ja arī neizdodas „skaisti” pienākt pie steķa , tas arī ir tikai „joks”!

   

     Vēlu jautru Ziemassvētku gaidīšanas laiku un katram savu jahtu!

     Jūsu "BaltSails"

  ad coment  PARTNERI:
   

    

   

    

  Refrigerants 

  Kontaktinformācija:

  baltsails@gmail.com

  t. +371 26731268

   

  Iepriekšēja lapas versija pagaidām piejama šeit