Sadzīves tehnika

Blog

Laimonim Milleram - 100
Šogad aprit simtā vasara, kopš dzimis Laimonis Millers (15.07.1914 – 10.10.2009) – viens no ievērojamākajiem burāšanas sporta veicinātājiem mūsu valstī. | 7/13/2014

    «Burātājs Laimonis ... Lasīt vairāk

Beneteau iegādājās jaunu patentu "Wing Sail Rig"
Beneteau ir apņēmies padziļināti pētīt jaunās paaudzes buras jauniem kruīza jahtu modeļiem | 5/15/2014

          Tie, ... Lasīt vairāk

Dienas rutīna birojā
Nenoturējos pārpublicēt šo video. | 5/9/2014

Lai katram tāda rutīna birojā :) !  

More Entries
Categories
  Arhīvi

   

  MC Cup regate 18-26.oktobris 2008 Palma de Maljoka (Spānija)

  Sacensībām pieteiktas 16 jahtas - 4 no Latvijas un 12 no Vācijas un citām Eiropas Savienības valstīm. Latvijas Daudzkorpusu Jahtu Asociācija aicina 18-26.oktobrī piedalīties MC Cup 2008 regatē, kas notiek Palmā de Maljorkā ( Spānijā) . | 3/31/2014

  iesūtīts: 2008.09.19 12:08

  Regati organizē Multihul Charter (Vācija) sadarbībā ar Latvijas Daudzkorpusu Jahtu Asociāciju un savu dalību jau pieteikušas sešpadsmit komandas. Tai skaitā četras komandas no mūsu katamarānu flotes. Regatē var piedalīties ar savu daudzkorpusu jahtu , vai arī iznomāt katamarānu jebkurā čartera firmā tuvākajā akvatorijā.

  Regate ir kā burāšanas sezonas noslēguma pasākums un skaista atpūta Baleāru salās Spānijā. Sešās dienās septiņi starti, apmeklējot Kabreru, Menjorku, Ibizu un Formenteru, vakaros pludmales ballītes, atklāšanas un slēgšanas pasākumi. Balva katrai komandai, ko veidojis spāņu mākslinieks Bel Ramis. Šajā laikā Spānijā ūdens temperatūra ir 23C un gaisa temperatūŗa 25C .

  Latvijas komandu labākie sasniegumi MC Cup regatēs:

  2006. g.  Edgars Salmanis – 1. vieta

  2007. g.  Sigita Jansone – 4. vieta

  Distances tiek noliktas ņemot vērā laika apstākļus un pamatā dienas gaišajā laikā. Skaisti dabas skati paveras ik brīdi, jo boju vietā jāapņem klintis, zemesragi un mazas saliņas. 

  Tik lielam katamarānu daudzumam ir problemātiski vienlaicīgi atrast vietas ostās, tāpēc regate bieži noenkurojas līcīšos, pludmalēs un enkurvietās. Ja nepieciešams, pēc distances veikšanas ir iespējams nakšņot ostās un no rīta  

  atgriezties tikšanās vietā uz nākamo startu.

  atgriezties tikšanās vietā uz nākamo startu.

     Nereti regatē galvenais tiesnesis var pieņemt lēmumu iekļaut Kangaroo startu. Tas nozīmē, ka startē viens katamarāns aiz otra pēc balles. Latvijā šādu starta procedūru nelieto.

    MC Cup regate ir lieliska iespēja pagarināt burāšanas sezonu un atkal nokļūt ‘’Latvijas vasarā’’ oktobra vidū.

  Gribētu atgādināt Katamaranu komandām, kuras pieteikušas dalību, savlaicīgi iesniegt kuģu ruļļus ar komandas dalībniekiem, jo tas nepieciešams autorizācijai Isla Cabrera Nacionālā dabas parka apmeklējumam!

  Arī vēl šodien vēl ir iespēja pieteikt savu dalību MC Cup un pagarināt šā gada auksto vasaru vidusjūras svelmainajā saulē!Jauku atpūtu un sportisko garu!Sīkāka informācija http://www.multihull-charter.com/

  Šogad arī Rīgā ir iespēja burātājiem, komandām un interesentiem  iepazīties ar kruīza katamarānu Lagoon 380 Kani Keli, kurš 5. aprilī uzsāka mājup ceļu no Vidusjūras, Francijas ostas Hyeres un ieradās Rīgā 10. jūnijā.

  Latvijas Daudzkorpusu Jahtu Asociācija

  Projekta vadītājs

  Edgars Salmanis

  + 371 2 6330333

  ad coment  PARTNERI:
   

    

   

    

  Refrigerants 

  Kontaktinformācija:

  baltsails@gmail.com

  t. +371 26731268

   

  Iepriekšēja lapas versija pagaidām piejama šeit