Sadzīves tehnika

Blog

Laimonim Milleram - 100
Šogad aprit simtā vasara, kopš dzimis Laimonis Millers (15.07.1914 – 10.10.2009) – viens no ievērojamākajiem burāšanas sporta veicinātājiem mūsu valstī. | 7/13/2014

    «Burātājs Laimonis ... Lasīt vairāk

Beneteau iegādājās jaunu patentu "Wing Sail Rig"
Beneteau ir apņēmies padziļināti pētīt jaunās paaudzes buras jauniem kruīza jahtu modeļiem | 5/15/2014

          Tie, ... Lasīt vairāk

Dienas rutīna birojā
Nenoturējos pārpublicēt šo video. | 5/9/2014

Lai katram tāda rutīna birojā :) !  

More Entries
Categories
  Arhīvi

   

  Latvijas jaunieši izcīna augstas godalgotās vietas CISM Eiropas čempionātā

  3/31/2014

  iesūtīts: 2008.09.23 17:30

  Vengoževo (Polija), 22.sept., LETA. Eiropas militārpersonu čempionātā burāšanā, kas aizvadītajā nedēļā norisinājās Polijas pilsētā Vengoževo, Latvijas pirmā komanda spēja izcīnīja trešo vietu.    
  Reklāma
  бухгалтерский аутсорсинг , расчет налогов, бухгалтерская фирма, бухгалтерский учет, бухгалтерское обслуживание, Стоимость бухгалтерского обслуживания, бухгалтерия, Налоговое Спокойствие
  Savukārt Latvijas otrā komanda ierindojās sestajā pozīcijā. Latvijas pirmajā komandā startēja Matīss Alviķis, Mārtiņš Dančauskis un jaunsargs Kaspars Žilins. Pēc neveiksmīgiem pirmajiem četriem braucieniem, kuros ne reizi netika izcīnīta augstāka vieta par astoto, nākamajos piecos braucienos komanda vienu reizi ieņēma piekto pozīciju, bet visos pārējos ierindojās pirmajā trijniekā. Savukārt pēdējā braucienā Latvijas pirmā komanda sīvā cīņā izrāva ceturto vietu, par vienu punktu apsteidzot Polijas otro komandu un izcīnot trešo pozīciju.

  "Jau četras minūtes pirms pēdējā brauciena starta mūs sedza un mēģināja noķert divas Polijas komandas uz kādu taktisku, provokatīvu pārkāpumu, jo viņiem bija uzdevums nosegt mūs tā, lai Polijas otrā komanda spētu finišēt mums priekšā," par pēdējā brauciena notikumiem aģentūrai LETA pastāstīja Matīss Alviķis. "No starta poļu komandas veica izrāvienu, atstājot mūs 50 metrus aiz muguras, bet vēja maiņu un arī Polijas komandu taktisko kļūdu rezultātā mums izdevās pirmo distances marku jau apņemt piektajā vietā, tieši pirms Polijas otrās komandas." "Tomēr, tā kā pirms pēdējā brauciena mēs par punktu zaudējām, lai iegūtu bronzu, bija nepieciešams apdzīt vēl vienu komandu, lai izvirzītos pretiniekiem par vienu punktu priekšā. Tas mums arī izdevās, lielā ātrumā apdzenot Polijas trešo komandu un finišā apsteidzot viņus mazāk kā par metru," teica Alviķis.

  Kopvērtējumā Latvijas pirmā komanda savāca 36 punktus.

  Tikmēr Latvijas otrajai komanda, kuras sastāvā startēja Madars Alviķis, Kristaps Kārkliņš un jaunsargs Artūrs Inozemcevs, sekmīgākais bija otrais brauciens, kurā tā spēja izcīnīt otro vietu. Kopvērtējumā vienība savāca 50 punktus, kas tai 17 komandu konkurencē deva sesto vietu.
   Sacensībās pārliecinoši uzvarēja Vācijas pirmā komanda, kas
   ieguva 12 punktus. Savukārt otro vietu ar 17 punktiem ieņēma Polijas pirmā vienība.

  Kā aģentūru LETA informēja Jaunsardzes Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja Ieva Zieda, čempionātā tika izmantotas "SKIPII 650" tipa laivas.

  Jūras spēku jaunsargu apmācību programma Latvijā darbojas jau ceturto gadu. Tajā iesaistījušies vairāk nekā 100 jaunsargi-jungas.

  Jaunsardzes kustība ir Aizsardzības ministrijas vadīta un finansēta Latvijas jauniešu interešu izglītība, kuru realizējot jauniešiem tiek veidota pilsoniska apziņa un izpratne par demokrātisku sabiedrību, vienlaicīgi izglītojot jauniešus valsts aizsardzības jomā. Jaunsardzē iesaistījušies vairāk nekā 6500 jaunieši no visiem Latvijas novadiem. Šogad Jaunsardze svinēs savu
  15.gadadienu.  Aija Rutka LETA

  ad coment  PARTNERI:
   

    

   

    

  Refrigerants 

  Kontaktinformācija:

  baltsails@gmail.com

  t. +371 26731268

   

  Iepriekšēja lapas versija pagaidām piejama šeit