Sadzīves tehnika

Blog

Laimonim Milleram - 100
Šogad aprit simtā vasara, kopš dzimis Laimonis Millers (15.07.1914 – 10.10.2009) – viens no ievērojamākajiem burāšanas sporta veicinātājiem mūsu valstī. | 7/13/2014

    «Burātājs Laimonis ... Lasīt vairāk

Beneteau iegādājās jaunu patentu "Wing Sail Rig"
Beneteau ir apņēmies padziļināti pētīt jaunās paaudzes buras jauniem kruīza jahtu modeļiem | 5/15/2014

          Tie, ... Lasīt vairāk

Dienas rutīna birojā
Nenoturējos pārpublicēt šo video. | 5/9/2014

Lai katram tāda rutīna birojā :) !  

More Entries
Categories
  Arhīvi

   

  Sony Baltic Open Regatta 08’ atklāšanas pasākums Ķīpsalā

  27. martā Ķīpsalā, Ikgadējās laivu, jahtu un kuteru iztādes laikā notika SonY Baltic Open Regata 08 svinīgs atklāšanas pasākums un preses konference. | 3/26/2014

  Šī gada jūnijā Lietuvā, Igaunijā un Latvijā notiks pirmā Baltijas atklātā regate, kurā piedalīsies sportiskākie burātāji no visām trīs Baltijas, kā arī no citām valstīm.

      Ik gadu katrā Baltijas valstī tiek organizētas valsts mēroga regates, kurās piedalās gan vietējie dalībnieki, gan arī burātāji no kaimiņvalstīm. Šogad visas trīs Baltijas valstis ir apvienojušās, lai kopīgi izveidotu vienotas burāšanas sacensības - Baltijas atklāto regati Sony Baltic Open Regatta 08’. Sacensību laikā lietuviešu, igauņu, latviešu un citu valstu burātājiem būs iespēja gan sacensties savā starpā, gan arī prezentēt savas valsts burāšanas tradīcijas, savu profesionālitāti burāšanā un pirmo reizi doties jaunajā maršrutā Klaipēda – Palanga – Klaipēda – Pāvilosta – Ventspils – Ruhnu – Romasāre Sāremā salā.

  7. jūnijā regate startēs Klaipēdā un 14. jūnijā finišēs Romasārē Sāremā salā ar grandiozu noslēguma cermoniju, bet sacensību laikā Ventspilī notiks pirmā Baltijas žurnālistu regate, kā arī katrā ostā tiks rīkoti dažādi kultūras pasākumi un konkursi, kas padarīs regati par katras ostas pilsētas svētkiem.

  Ikvienam būs vienreizēja iespēja vērot regati internetā, jo pirmo reizi tiks lietota GPS tracking sistēma, kas noteiks katras jahtas atrašanās vietu jūrā sacensību laikā un attēlos to mājas lapā.

  Atklāšanas pasākuma laikā tika sniegta informācija par regates norisi un ieplānotajiem pasākumiem, dalībnieku aktivitātēm, kā arī oficiāli tika pasludināta pieteikšanās dalībai regatē. Regates organizatori prezentēja jauno GPS tracking sistēmu, pieteica Baltijas žurnālistu regati, kā arī varēja saņemt šo sacensību nolikumu.

    Atklāšanas pasākumā piedalījās regates organizēšanas komitejas direktors un kapteinis Ilgonis Balodis, Micro klases Eiropas čempions un DN Ledus burāšanas čempions pasaulē Matīss Alviķis, Igaunijas burāšanas savienības pārstāvis, Romasāres ostas komandors Mart Tamm, Lietuvas burātāju pārstāvis Rimantas Stropas un citi aktīvi burātāji un burāšanas cienītāji.

  Sony Baltic Open Regatta 08’ patrons Latvijā ir Latvijas Saeimas priekšsēdētājs Gundars Daudze.  

  Sony Baltic Open Regatta 08’ ir Baltijas atklātā regate. Tās mērķis ir attīstīt un popularizēt burāšanu visās trijās Baltijas valstīs, kā arī veicināt sadarbību starp Baltijas valstu ostām. Sony Baltic Open Regatta 08’ organizē Latviešu LASER klases asociācija sadarbībā ar Lietuvas un Igaunijas burātājiem, kā arī Baltijas atklātās regates ģenerālsponsoru Sony.

  Sony ir līderis, kas iegulda līdzekļus tehnoloģiju izstrādē. Sony aizsargā dabu un samazina nedraudzīgos izmešus, kā arī nepārtraukti pārskata savu ražošanas, darbināšanas un uzņēmējdarbības praksi, lai nodrošinātu, ka tās produkti tiek izstrādāti atbilstoši vides aizsardzības prasībām.

  Sony ražo audio, video, komunikāciju un informācijas tehnoloģiju produktus globālajiem patērētāju un profesionālajiem tirgiem. Ar mūzikas, attēlu, spēļu un tiešsaistes biznesu Sony ir viens no pasaules vadošajiem patērētāju preču zīmoliem.

  ad coment  PARTNERI:
   

    

   

    

  Refrigerants 

  Kontaktinformācija:

  baltsails@gmail.com

  t. +371 26731268

   

  Iepriekšēja lapas versija pagaidām piejama šeit