Sadzīves tehnika

Blog

Laimonim Milleram - 100
Šogad aprit simtā vasara, kopš dzimis Laimonis Millers (15.07.1914 – 10.10.2009) – viens no ievērojamākajiem burāšanas sporta veicinātājiem mūsu valstī. | 7/13/2014

    «Burātājs Laimonis ... Lasīt vairāk

Beneteau iegādājās jaunu patentu "Wing Sail Rig"
Beneteau ir apņēmies padziļināti pētīt jaunās paaudzes buras jauniem kruīza jahtu modeļiem | 5/15/2014

          Tie, ... Lasīt vairāk

Dienas rutīna birojā
Nenoturējos pārpublicēt šo video. | 5/9/2014

Lai katram tāda rutīna birojā :) !  

More Entries
Categories
  Arhīvi

   

  Līdzekļu vākšanu Cutty Sark restaurācijai atbalsta Britu Jūras Federācija un SIA „National Boat Shows”

  Britu Jūras Federācija (BJF), SIA „National Boat Shows” un Cutty Sark Trust (neatkarīga labdarības organizācija) š.g. 22.jūnijā pasludināja formālu savienību. Tā būs kā flagmaņkuģis, lai īstenotu Cutty Sark glābšanas projektu. Kliperis nopietni cieta pirms mēneša notikušajā ugunsgrēkā | 3/25/2014

  Formālā vienošanās tika noslēgta uz trīs gadiem, jo plānots, ka Cutty Sark publikas apskatei atkal tiks atvērts 2010.gadā.

         SIA „National Boat Shows” ir London Boat Show organizatori, izstāde Londonas izstāžu un konferenču centrā notiks 2008.g.11.-20.janvārī. www.londonboatshow.com

          Vēl BJF virzīs Cutty Sark Trust nozarē, kurā ir 1600 biedri. Tas gan nozīmē, ka Cutty Sark Trust būs atbildīgs par finansu piesaistīšanu šī slavenā klipera atjaunošanai un saglabāšanai.

          Iespējams, Cutty Sark būs pašam sava vieta Londonas laivu izstādē, regulārajās prezentācijās ekrānos būs redzama restaurācijas gaita. Apmeklētājiem būs iespēja vērot kā, apvienojot mūsdienu tehnoloģijas un gadsimtiem vecu meistarību, top faktiski oriģināli klipera elementi.

           Cutty Sark Attīstības organizācijas direktors Frans Tarners (Fran Turner) skaidro: „Mēs esam sajūsmināti par piedalīšanos Londonas laivu izstādē. Šis starptautiskais notikums nodrošinās mums fantastisku platformu, lai sazinātos ar jūras dzīves mīļotājiem no visas pasaules un sagādātu ļoti nepieciešamo kapitālu klipera Cutty Sark agrākā izskata atgūšanai.”

            Britu Jūras Federācijas un SIA „National Boat Shows” vadītājs Robs Stevens (Rob Stevens) teic: „Cutty Sark ir burāšanas uzplaukuma iemiesojums, jūras svētbilde. Ugunsgrēks uz kuģa bija milzīgs trieciens miljoniem viesu, kas kuģi ir redzējuši Grīnvičā, kā arī valsts iedzīvotājiem kopumā. Esam iepriecināti sadarboties ar Cutty Sark Trust, lai palīdzētu savākt klipera saglabāšanai nepieciešamos līdzekļus.”

             Visslavenākais kuģis – Cutty Sark – ir vienīgais pasaulē izdzīvojušais ekstrēmais kliperis, savulaik bijis ātrākais burukuģis. Lielākā daļa kuģa konstrukcijas bija saglabājušās oriģinālas. Klipers neapšaubāmi ir ievērības cienīgs mantojums.

  ad coment  PARTNERI:
   

    

   

    

  Refrigerants 

  Kontaktinformācija:

  baltsails@gmail.com

  t. +371 26731268

   

  Iepriekšēja lapas versija pagaidām piejama šeit