Sadzīves tehnika

Blog

Laimonim Milleram - 100
Šogad aprit simtā vasara, kopš dzimis Laimonis Millers (15.07.1914 – 10.10.2009) – viens no ievērojamākajiem burāšanas sporta veicinātājiem mūsu valstī. | 7/13/2014

    «Burātājs Laimonis ... Lasīt vairāk

Beneteau iegādājās jaunu patentu "Wing Sail Rig"
Beneteau ir apņēmies padziļināti pētīt jaunās paaudzes buras jauniem kruīza jahtu modeļiem | 5/15/2014

          Tie, ... Lasīt vairāk

Dienas rutīna birojā
Nenoturējos pārpublicēt šo video. | 5/9/2014

Lai katram tāda rutīna birojā :) !  

More Entries
Categories
  Arhīvi

   

  A-ZET speciāli par kuteriem un burāšanu.

  Sadarbībā ar Ūdens festivāla – Andrejsala 2007 rīkotājiem žurnāla A-ZET jaunākais numurs veltīts ūdenssportam. | 3/25/2014

  Tirzniecības vietās pieejams jau kopš 15. maija. Pieaugošā interese Latvijā par burāšanu un kuteru iegādi pierāda, ka sezonas laikā nepieciešami speciāls šai tēmai veltīti izdevums. Par dzīvi uz ūdens stāsta jahtu un katamarānu īpašnieki. Intervijās par piedzīvoto jūrā un krastā stāsta jahtu kapteine Signe Andersone un Uldis Grīslis. Gatis Rozenfelds dalās ar ieceri vienatnē šķērsot Atlantijas okēanu. Ivars Ošiņš apraksta Latvijas burāšanas vēsturē. 
  Ģirts Avotiņš informē par Volvo Ocean Race un America Cup. Žurnālā veidotāji  centušies ieskicēt arī nākotnes tendences, it īpaši Latvijas ostu un piestātņu attīstībā.  
        A-ZET lasītājiem piedāvā iepazīties ar tādu jaunumu kā Hov Pod gliseri un motorizētu upju/ezeru katamārānu.Speciāls atvērums  veltīts jahtu un kuteru čarteru iespējām Latvijā un ārzemēs. Žurnāla izklaides daļā - labākās makšķerēšanas iespējas Edgara Zvejas skatījumā, karsta nakts Rīgas klubos, intervija ar F-3 pilotu Haraldu Šlēgelmilhu, kur un kā nodarboties ar peintbolu, kā arī daudz kas cits. 
       Kopīgi ar žurnālu A-ZET izbaudīsim š.g. 2.jūnijā Andrejsalas industriālās vides šarmu un ūdens klātbūtni.Vērosim Rīgas pilsētas burāšanas sezonas atklāšanas regati. Iepazīsimies ar buru jahtām, kuteriem un katamarāniem. 

  ad coment  PARTNERI:
   

    

   

    

  Refrigerants 

  Kontaktinformācija:

  baltsails@gmail.com

  t. +371 26731268

   

  Iepriekšēja lapas versija pagaidām piejama šeit