Sadzīves tehnika

Blog

Laimonim Milleram - 100
Šogad aprit simtā vasara, kopš dzimis Laimonis Millers (15.07.1914 – 10.10.2009) – viens no ievērojamākajiem burāšanas sporta veicinātājiem mūsu valstī. | 7/13/2014

    «Burātājs Laimonis ... Lasīt vairāk

Beneteau iegādājās jaunu patentu "Wing Sail Rig"
Beneteau ir apņēmies padziļināti pētīt jaunās paaudzes buras jauniem kruīza jahtu modeļiem | 5/15/2014

          Tie, ... Lasīt vairāk

Dienas rutīna birojā
Nenoturējos pārpublicēt šo video. | 5/9/2014

Lai katram tāda rutīna birojā :) !  

More Entries
Categories
  Arhīvi

   

  Latvijas Zēģelētāju dienai veltīta burātāju balle.2007

  Šī gada 24. martā viesnīcas "ISLANDE" telpās notika Latvijas Zēģelētāju Savienības organizētā Zēģelētāju dienai veltītā balle. Balē tika prezentēta 2006. gada Latvijas Zēģelētāju savienības gada grāmata. | 3/25/2014

  Gadagrāmatas mērķis ir veicināt burāšanas sporta attīstību Latvijā, atspoguļot ar to saistītos nozīmīgākos notikumus un aktualizējot burātāju dzīvesveida unikalitāti. Tajā ir iekļauta informācija ne vien par Latvijas Zēģelētāju Savienību, bet arī par visām tās dalīborganizācijām (t.sk., jahtklubi un asociācijas), organizētajām sacīkstēm, Latvijas burātāju sasniegumiem Latvijā un ārvalstīs, Latvijas burāšanas tradīcijām, jahtu būvi u.c. Gadagrāmatas mērķauditorija ir esošie un potenciālie Latvijas burātāji, kā arī ar burāšanu Latvijā saistītās organizācijas un firmas.

       Ballē tika sveikts LZS goda prezidents, LZS aktīvākie locekļi, kā arī 2006. gada regatēs veiksmīgākie Latvijas burātāji, burātāju komandas, treneri, un tehniskie atbalstītāji.

       Vakara viesi varēja sacensties miglas taures pūšanā, jūrnieku mezglu siešanā un skaņas signālu pārzināšanā. Bija skatāma modes skate „Burātāji sacensības un atpūtā” . Protams neizpalika arī dejas un svētku torte.

     Mini kinoteātrī varēja noskatīties „VOLVO- Ocean Races 2005-2006”, Daudzkorpusa Jahtu saietu Rīgā, fotogrāfijas par Jelgavas jahtklubu, Rīgas mačsacīkstes Laser radial klasē 2006.g., fotogrāfijas par Usmas jahtkluba vēsturi un daudz ko citu.

  ad coment  PARTNERI:
   

    

   

    

  Refrigerants 

  Kontaktinformācija:

  baltsails@gmail.com

  t. +371 26731268

   

  Iepriekšēja lapas versija pagaidām piejama šeit